poniedziałek, 20 kwietnia 2020

Komunikat Biskupa Warszawsko-Praskiego

Warszawa, dnia 20 kwietnia 2020 r.
Komunikat Biskupa Warszawsko-Praskiego
Wielebni Duszpasterze,
Umiłowani Diecezjanie,
w ostatnim czasie dość często zwracam się do Was z serdeczną prośbą o modlitwę w różnych intencjach. To prawda, że aktualnie nasze umysły i serca zajmują kwestie związane z epidemią i jej skutkami. Obok tego trudnego zagadnienia patrzymy z pewnym niepokojem, że ostatnie miesiące były bardzo ubogie w wodę i już odczuwamy suszę, o czym szczególnie informują rolnicy i leśnicy. Jest teraz czas zasiewów i ważnych prac polowych i bardzo potrzebny jest deszcz.
Bardzo proszę zarówno Duszpasterzy jak i każdego z Was – Czcigodni Diecezjanie o modlitwę we wspomnianej intencji.
Wszystkim włączającym się w tę modlitwę udzielam z serca pasterskiego błogosławieństwa.
+ Romuald Kamiński
Biskup Warszawsko-Praski


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz